klantenzone info@anz-geel.be - Tel : +32.14.56.44.44
ANZ-GEEL-LOGO_Martine-Nijs-Verzekeringen
Martine Nijs

Martine Nijs, zaakvoerder
martine@anz-geel.be 
- 0495/20.43.15

"Drijvende kracht van het kantoor - expert in verzekeringen en financieel raadgever." 

  August Nijs, oprichter
august@anz-geel.be

"Grondlegger van het kantoor en nog steeds aanspreekbaar
bij bijzondere schadegevallen."

Gust Nijs

Nadia Daems, specialist schade
nadia@anz-geel.be

"Ijverige en volhardende ambitie om uw rechten ten gelde te maken bij
een verzekerd schadegeval"

Nadia Daems
Lindsay Thijs

Lindsay Thijs, kredieten en personenbelastingen
lindsay@anz-geel.be

"Sterk en snel met cijfers, kan in een mum van tijd een analyse maken
van uw financiële mogelijkheden."

Lore Verdonck

Lore Verdonck, particuliere verzekeringen
lore@anz-geel.be

"Correct en to-the-point, kent als geen ander de waarborgen in
ons uitgebreid verzekeringsaanbod."

Stijn Mariën, sparen en beleggen - verzekeringen
stijn@anz-geel.be

"Verrast ons wekelijks met zijn atletische prestaties en zal u verbazen met
ons aanbod in sparen en beleggen, aslook de meeste verzekeringen"

Stijn Mariën